У ІІ етапі конкурсу Національного проекту «Відкритий світ» візьмуть участь 124 школи Чернігівщини
8 листопада в актовій залі ліцею № 15 міста Чернігова відбулась презентація конкурсу Національного проекту «Відкритий світ», за умовами якого українські школи безкоштовно отримають сучасне комп’ютерне обладнання.
У заході взяли участь в. о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика, секретар міської ради Олег Шеремет, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко, директор ліцею Олена Жовтопляс, педагоги, школярі та представники місцевих засобів масової інформації.
Мультимедійні комплекси, сучасні комп’ютери для вчителів, цифрові лабораторії з фізики, хімії, історії, географії та біології - таке сучасне інтерактивне обладнання до кінця поточного року отримають 2000 шкіл України в рамках реалізації ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ». Про це повідомила менеджер освітніх проектів Олеся Дерябіна. За її словами, для цього необхідно лише взяти участь у конкурсі. Серед критеріїв відбору - школа повинна бути підключена до мережі інтернет, відповідна підготовка вчителів до роботи з сучасним обладнанням, також достатня наповненість учнями 6-8 класів. Крім того, для участі у конкурсі необхідно відзняти відеоролик про школу, розмістити його на відео-ресурсі та обов’язково у заявці вказати посилання на нього. Заявки приймаються до 17 листопада, а вже 26 листопада будуть оголошені результати цього конкурсу.
О. Дерябіна також нагадала, що в рамках реалізації І етапу нацпроекту 54 школи по всій території нашої країни вже отримали сучасне цифрове обладнання. Серед них і ліцей №15 м. Чернігова та Прилуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст.№6. До кінця року відповідно до рішення Президента України Віктора Януковича учасниками проекту стануть ще 2000 шкіл, а всі інші школи України будуть обладнані сучасної технікою до кінця 2015 року.
«Головне те, що в результаті реалізації цього проекту кожен учень, незалежно від того, в якій школі він навчається, зможе отримати якісну та сучасну освіту», - прокоментував секретар міської ради Олег Шеремет.
В.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика під час презентації ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ» зазначив: «Освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і запорукою перспективного розвитку нашої держави. Серед основних завдань Нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» на чільному місті – створення гідних умов для повноцінного та всебічного розвитку кожної дитини».
За його словами, формуванню сучасного електронно-інформаційного навчального середовища системи загальної середньої освіти, створенню необхідних умов для забезпечення рівного доступу учнів до новітніх інформаційно-комунікативних технологій сприяє реалізація національного проекту «Відкритий світ».
На сьогодні, своє бажання та готовність брати участь у ІІ етапі проекту виявили 124 школи Чернігівщини.
В.о заступника голови облдержадміністрації висловив впевненість, що більшість шкіл-учасниць області стануть переможцями та отримують сучасне обладнання.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression