Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 17:26:17

Семінари ефективна допомога підприємцям

14.12.2011   07:51Агенцiя

Тимчасово непрацюючі громадяни, які мають намір відкрити власну справу активно консультуються з питань податкового законодавства у інспекторів податкової інспекції м. Чернігова.

руки

руки

Однією із ефективних форм масово-роз'яснювальної роботи, що сприяє забезпеченню зв'язку між владою та бізнесом є семінари-практикуми за участю фахівців податкової інспекції. Саме масово-роз'яснювальну роботу можна вважати першим кроком з трансформування податкової служби у сервісну службу високої якості, адже вона зменшує незручності, що можуть виникнути у зв'язку із запровадженням нових податкових норм та положень Податкового кодексу.

Безперечний той факт, що семінари-практикуми виконують велику справу, доводячи до платників податків зміни у податковому законодавстві та пріоритетні напрямки роботи податкової служби.

Майбутні підприємці одержують інформацію щодо системи оподаткування, розмірів ставок, податкової звітності тощо. Узнають, яка система оподаткування - загальна, спрощена чи фіксований податок - найприйнятнішими будуть для їхнього бізнесу.

Підприємці-початківці також цікавляться чи можна одночасно займатися кількома видами діяльності, і якщо так, то як правильно це оформити та який розмір податку треба сплачувати.

Щодо запитань, пов'язаних із податковим законодавством при започаткуванні та веденні бізнесу, відповіді на них завжди можна одержати у фахівців податкової служби, звернувшися до податкової інспекції за місцем реєстрації. Майбутнім підприємцям також надається телефон інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України.

Також розглядаються питання щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв'язку. Особливо важливо тим платникам, які не перейшли ще на електронну звітність через Інтернет, отримати сертифікати ключів ще до кінця поточного року. Адже з першого січня 2012 року в Єдиному реєстрі податкових накладних необхідно буде реєструвати податкові накладні з сумою ПДВ понад 10 тис. грн, а також - податкові накладні незалежно від суми ПДВ по кожному ланцюгу реалізації імпортних та підакцизних товарів.

На таких зустрічах інспектори зауважують майбутніх підприємців, що податкова політика нашої держави спрямована на забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників і, звичайно, на створення умов для подальшої інтеграції України у світову спільноту.

До речі, фахівцями податкової інспекції міста з початку року проведено 110 семінарів, з них 41 - у міському центрі зайнятості.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.