Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:40:41

Семінари ефективна допомога підприємцям

14.12.2011   07:51Агенцiя

Тимчасово непрацюючі громадяни, які мають намір відкрити власну справу активно консультуються з питань податкового законодавства у інспекторів податкової інспекції м. Чернігова.

руки

руки

Однією із ефективних форм масово-роз'яснювальної роботи, що сприяє забезпеченню зв'язку між владою та бізнесом є семінари-практикуми за участю фахівців податкової інспекції. Саме масово-роз'яснювальну роботу можна вважати першим кроком з трансформування податкової служби у сервісну службу високої якості, адже вона зменшує незручності, що можуть виникнути у зв'язку із запровадженням нових податкових норм та положень Податкового кодексу.

Безперечний той факт, що семінари-практикуми виконують велику справу, доводячи до платників податків зміни у податковому законодавстві та пріоритетні напрямки роботи податкової служби.

Майбутні підприємці одержують інформацію щодо системи оподаткування, розмірів ставок, податкової звітності тощо. Узнають, яка система оподаткування - загальна, спрощена чи фіксований податок - найприйнятнішими будуть для їхнього бізнесу.

Підприємці-початківці також цікавляться чи можна одночасно займатися кількома видами діяльності, і якщо так, то як правильно це оформити та який розмір податку треба сплачувати.

Щодо запитань, пов'язаних із податковим законодавством при започаткуванні та веденні бізнесу, відповіді на них завжди можна одержати у фахівців податкової служби, звернувшися до податкової інспекції за місцем реєстрації. Майбутнім підприємцям також надається телефон інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України.

Також розглядаються питання щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв'язку. Особливо важливо тим платникам, які не перейшли ще на електронну звітність через Інтернет, отримати сертифікати ключів ще до кінця поточного року. Адже з першого січня 2012 року в Єдиному реєстрі податкових накладних необхідно буде реєструвати податкові накладні з сумою ПДВ понад 10 тис. грн, а також - податкові накладні незалежно від суми ПДВ по кожному ланцюгу реалізації імпортних та підакцизних товарів.

На таких зустрічах інспектори зауважують майбутніх підприємців, що податкова політика нашої держави спрямована на забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників і, звичайно, на створення умов для подальшої інтеграції України у світову спільноту.

До речі, фахівцями податкової інспекції міста з початку року проведено 110 семінарів, з них 41 - у міському центрі зайнятості.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень 07:38

За інформацією управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області станом на 01.05.2021 року в судових інстанціях на розгляді перебуває 1002 справи на суму 1067,6 млн гривень.

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

14 травня - День танцю маленьких каченят

14 травня - День танцю маленьких каченят 06:58

Він популярний на всіх континентах.