Щорський район. За досвідом у Нові Боровичи
Тема цього заходу: формування дослідницької культури старшокласників в учнівському лісництві.

У семінарі-практикумі взяли участь 16 керівників колективів юних природолюбів. Зібралися представники середніх шкіл — Городнянської, Добрянської (Ріпкинський р-н ), Кобижчанської (Бобровицький р-н), Світанківської (Ніжинський р-н), Тупичівської (Городнянський р-н), Биринської (Н.-Сіверський р-н), Морівської (Козелецький р-н), Лісовосорочинської (Прилуцький р-н), Холминської (Корюківський р-н), Пакульської (Чернігівський р-н), Семенівського будинку творчості на базі Погорільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Остерської гімназії (Козелецький р-н), Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, Краснохутірської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт (Н.-Сіверський р-н) та Галайбинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Борзнянський р-н).
У семінарі взяв участь головний спеціаліст відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ Володимир Перев’язко.
Новоборовицьке учнівське лісництво вважається одним з кращих в області, тому керівники дитячих природничих колективів зацікавлено знайомилися з його роботою та переймали досвід. Учасники семінару відвідали теплиці і шкільний лісорозсадник, який знаходиться на території Новоборовицького лісництва, а також попрацювали в «Лабораторії фахового досвіду».
Нині досить актуальне питання тематики та методики проведення дослідницьких, природоохоронних практичних робіт. Отож керівники дитячих колективів отримали на електронних носіях методичний посібник про проведення дослідницької роботи в учнівських лісництвах, який підготували методисти Чернігівської обласної станції юних натуралістів та Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка і працівники Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
А Володимир Кухаренко, директор Новоборовицької середньої школи, розповів гостям про становлення, розвиток і перспективи місцевого учнівського лісництва. Його вихованці презентували досвід роботи свого колективу. Дуже сподобався учасникам заходу виступ природничої агітбригади.
На завершення семінару відбувся круглий стіл з обміну практичним досвідом, як оберігати юним лісівникам зелені багатства нашого краю та залучати учнів до лісогосподарської і дослідницької роботи.
Світлана Велігорська, завідувач відділом Чернігівської обласної станції юних натуралістів
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.