Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 09:03:59

Рятувальники ДСНС та освітяни навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

26.10.2013   08:55

Рятувальники та освітяни напередодні канікул проводять “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”.

Класно-групові заняття за участю працівників ДСНС, практичні відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного роду, відвідування дітьми пожежно-рятувальних підрозділів – ось неповний перелік заходів, що проводяться.

Зокрема, 24 жовтня співробітники обласного управління ДСНС провели класно-групові заняття в Киїнській загальноосвітній школі.

Фахівці ознайомили учнів з основними вимогами правил безпечної поведінки у побуті, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, пояснили, що потрібно робити при пожежі, нагадали правила поводження на водоймищах та при виявленні небезпечних предметів, а також ознайомили школярів зі спорядженням та можливостями пожежно-рятувальної техніки. Це викликало у дітей, особливо молодших класів, неабиякий інтерес, адже запитань було безліч.

Діти моделювали небезпечні ситуації, уважно роздивлялися макети вибухонебезпечних предметів. На всі запитання були дані вичерпні відповіді та практичні поради.

Наразі, “Тиждень знань безпеки життєдіяльності” в навчальних закладах області триває.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.