Вчитель майбутнього очима школярів
Майбутні педагоги хочуть дізнатися яким бачать вчителя учні старших класів Чернігова
Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка запрошує до участі в конкурсі всіх учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл Чернігівської області.
Конкурс покликаний визначити ставлення випускників до праці вчителя, допомогти спрогнозувати тенденції розвитку педагогічної освіти та практичної підготовки вчителя майбутнього.
Тема: «Учитель майбутнього моїми очима»
Вимоги до змісту: робота повинна бути виконана у формі твору-есе (есе – невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання, не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми).
Текст роботи – друкований. Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, мова – українська.
Окрім цього, необхідно вказати: ПІБ автора, електронну адресу, номер контактного телефону, повну назву навчального закладу.
Роботи надсилати до 1 грудня 2013 року на адресу електронної пошти novosti@stydent.org.ua. Усі надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу у вкладці «КОНКУРС – 12.2013 – ЧНПУ».
Авторське право на подану конкурсну роботу залишається за конкурсантом (автором роботи). Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих робіт з урахуванням авторських прав конкурсанта.
Переможці визначатимуться за рішенням компетентного журі та результатами sms голосування.
Нагородження переможців відбудеться 7 грудня 2013 року в актовій залі університету під час проведення традиційного Дня відкритих дверей. Всі переможці отримають грошові призи.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-36-90 (відділ виховної роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка).
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.