Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 02:47:36

У шести дитсадках Чернігова відкрито додаткові групи

28.09.2013   10:56

До початку осені в шести дитячих садочках Чернігова відкрили додаткові групи, адже забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти – це один із ключових напрямків соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Зазначений напрямок роботи перебував на контролі секретаря міської ради Олега Шеремета.

Як повідомили в управлінні освіти міської ради, потреба в розширенні існуючої мережі груп з’ясувалася ще з весни, коли батьки почали звертатися з відповідними заявами. У додатково відкритих групах загалом виховуються 120 дітей.

Заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан навів за приклад організацію додаткової групи в дошкільному навчальному закладі №69 “Струмочок”. “Управління освіти допомогло адміністрації закладу в упорядкуванні приміщення до відкриття групи. Було закуплено необхідну кількість ліжок”, – прокоментував М. Рубан. Він також відзначив, що всі дошкільні навчальні заклади влітку своєчасно провели необхідні ремонтні роботи та підготувалися до навчально-виховного процесу.

Наразі в Чернігові в 54-х дитячих садках виховується 11 405 дітей.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини