Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 09:57:52

Студенти вчилися в “Чернігівстандартметрології”

12.10.2011   15:09Агенцiя

Як повіряють лічильники? Де та як випробовують харчову продукцію за показниками безпеки? Як виглядають підпиляні гирі та що робити, аби захиститися від обважування?

На ці та інші питання отримали відповідь студенти Чернігівського кооперативного технікуму, завітавши з екскурсією на державне підприємство “Чернігівстандартметрологія”.

Начальник відділу повірки електричних та радіовеличин Євген Малецький розповів студентам про види побутових лічильників електроенергії та про те, як можна перевірити правильність їх роботи.

Потім відвідувачі підприємства перейшли до лабораторії з випробування харчової продукції та продовольчої сировини та поставили питання щодо вибору продуктів.

“Звертайте увагу на термін зберігання та обов’язково читайте склад продукції”, – порадила начальник лабораторії Наталія Коновець. Вона показала прилади, за допомогою яких проходять випробування харчових продуктів.

Виставку підпиляних гир продемонстрував студентам начальник сектору метрологічного нагляду Сергій Шацький. Він підкреслив, що захиститись від обважування допоможе елементарна наполегливість і принциповість покупця.

“Не соромтесь підійти ближче до ваг, подивитися їх показання без товару. Стрілка має стояти чітко на нулі”, – сказав він. Сергій Шацький підкреслив, що перевірки метрологічного нагляду проходять і за планом, і за скаргою покупців.

“Дуже сподобалося. Хотілося б частіше відвідувати підприємства”, – ділилися враженнями студенти.

Прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія“

Останні новини Чернігівщини

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини