Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 20:05:32

Впровадження нових форм і підходів у навчально-виховний процес – вимога часу

30.08.2013   07:38

На виконання завдань, поставлених керівництвом держави щодо належного стану і термінів готовності освітніх закладів, цьогорічний план по підготовці шкільних та дошкільних об’єктів Чернігівщини до нового навчального року виконаний. Згідно з проведеними перевірками кожен навчальний заклад має окремий акт про готовність до проведення навчально-виховного процесу.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час перевірки готовності навчально-методичної бази Чернігівської ЗОШ №33 до нового начального року.

За словами очільника області, з метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо модернізації освіти у 2013-2014 навчальному році буде продовжено впровадження нових форм і підходів у навчально-виховний процес, адже це питання знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

Для створення необхідних умов отримання освіти високої якості, незалежно від того, у місті чи селі мешкає дитина, в області функціонує 121 опорний навчальний заклад. В першу чергу всі зусилля спрямовуються на модернізацію навчально-матеріальної бази саме цих закладів.

На виконання обласної програми “Забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів області ліцензійними електронними засобами навчального призначення та мультимедійним обладнанням на 2011-2016 роки” протягом останніх двох років 96 опорних шкіл вже отримали найсучасніше мультимедійне обладнання. Цього року вже придбано по 56 екземплярів електронних підручників для всіх без виключення опорних шкіл.

“Для нас дуже важливо, яку освіту отримають наші учні. Її рівень повинен бути такої якості, щоб діти з сільської місцевості змогли продовжити навчання у вищому навчальному закладі і отримати ту професію, про яку вони мріють”, – підкреслив Володимир Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.