Діти з Шишківки вихідні провели у таборі
9-11 серпня молодіжна організація «Альтернатива» провела міні-табір для дітей з найвіддаленішого села Корюківського району – Шишківки.

У альтернативівців залишились найприємніші спогади про тамтешню красу природи та гостинність господарів. Ми ще раз переконалися в тому, як табір зближує людей.
А почалося все у п’ятницю, коли наш невеличкий загін почав підкорювати 40 кілометрів розбитої дороги. Однак, успішно подолавши їх, ми опинилися в чудовому царстві пісків та сосен. Особливо нас вразило джерело Бурило - фонтан з джерельною водою насичений мінералами, що піднімається з глибини 800 м. на висоту до 1,5 м.
Наступні два дні були переповнені всілякими спортивними змаганнями, іграми та забавами. Ми співали українських пісень під гітару, грали в настільні ігри, робили поробки, переглядали фільми, займалися з малючками, пускали гігантські бульбашки… всього не злічити.
Жили ми в старовинній дерев’яній школі, якій більш ніж 100 років, а пригощали нас запашною ухою та фруктовим компотом.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.