Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 02:36:41

Ліцей № 22 отримав сучасну інтерактивну дошку

02.12.2011   11:28

1 грудня у Чернігівському ліцеї № 22 відбулось урочисте нагородження школи-переможниці в рамках соціальної ініціативи “Еко-маркет – школам!”.

В церемонії вручення взяли участь заступник міського голови Анна Романова, начальник відділу реклами мережі “Еко-маркет” Юлія Добролежа, начальник відділу шкіл управління освіти міської ради Вікторія Пекур, керівництво школи, вчителі, діти та батьки.

Цього року у рамках соціального проекту “Еко-маркет – школам!” школи отримали мультимедійний навчальний набір: комп’ютер, сучасну інтерактивну дошку та проектор. Все устаткування сертифіковане для використання у навчальних закладах, а вчителі матимуть змогу доступу до безоплатних методичних посібників на сайті компанії-виробника в режимі онлайн, завдяки підключенню до мережі Internet.

Як зазначила заступник міського голови Анна Романова, участь та перемога шкіл у таких акціях згуртовує вчителів, батьків та дітей заради досягнення спільної мети.

“Ми і надалі будемо брати участь у різних конкурсах, адже наша школа постійно стає переможцем різноманітних олімпіад, акцій та змагань. Після перемоги у цій акції ми порадилися з дітьми та батьками і вирішили збирати кошти для придбання великого плазмового телевізора, щоб створити власне шкільне телебачення”, – повідомила директор школи Тамара Четирус.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).