Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 20:02:45

“Організація роботи з виплати пенсій в органах Пенсійного фонду України”

19.06.2013   07:53

Таку назву має тематичний короткотерміновий семінар, що 18-21 червня 2013 р. проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Участь у навчанні беруть головні спеціалісти відділів виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів (по плануванню бюджету) управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області.

Під час лекцій та тематичних зустрічей слухачі розглянуть аспекти модернізації державної служби, включаючи порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”; особливості сучасного антикорупційного законодавства України, зокрема, Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”; основні аспекти Закону України “Про правила етичної поведінки” та психологічні засади продуктивності ділового спілкування.

У спеціалізованому блоці питань висвітлюватимуться основні аспекти реформування пенсійної системи; порядок розроблення, затвердження та виконання бюджету ПФУ, фінансування коштів на виплату пенсій; складання кошторису видатків, бухгалтерський облік та звітність по виконанню кошторису видатків; порядок виплати пенсій та грошової допомоги, статистична звітність ПФУ; порядок нарахування і сплати внесків до Пенсійного фонду України, планування власних доходів. Окрім цього, слухачі відвідають низку практичних занять по бухгалтерському обліку з виконання бюджету в головному управлінні ПФУ в Чернігівській області та в Управлінні ПФУ в м. Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини