Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 17:13:23

Держслужбовці відвідають серію тематичних зустрічей та конверсаторіумів, що стосуватимуться світового досвіду територіального управління

11.06.2013   07:22

10-14 червня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання для новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації та райдержадміністрацій. У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Впродовж тижня держслужбовці відвідають серію тематичних зустрічей та конверсаторіумів, що стосуватимуться світового досвіду територіального управління, трудових правових відносин; соціального партнерства як фактора стабілізації ситуації на ринку праці; проблем сталого розвитку суспільства в світі та Україні; мовної політики держави; брендування територій; туризму на Чернігівщині; запобігання торгівлі людьми (соціальні аспекти вирішення проблеми); запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Учасники навчання матимуть змогу відкрити або вдосконалити свої особисті якості на заняттях, присвячених лідерству як соціально-психологічному феномену; ораторському мистецтву як невід’ємній складовій іміджу державного службовця; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця. Під час практичних занять слухачі розширять свої знання щодо програми Microsoft Excel.

В рамках навчання передбачено проведення семінару “Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування”. Держслужбовці ознайомляться з соціальними передумовами, поняттям, сутністю корупції в Україні, світовим досвідом у сфері боротьби з корупцією; сучасним антикорупційним законодавством України, Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; особливостями відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

По завершенню навчання слухачі пройдуть комп’ютерне тестування на предмет засвоєння отриманих знань та одержать свідоцтва про підвищення кваліфікації.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.