Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 жовтня, 17:45:02

Про ідеї К.Д. Ушинського в розвитку вітчизняної освіти говорили у чернігівському педагогічному

10.06.2013   15:12Агенцiя

7 – 8 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулося виїзне засідання Президії Національної академії педагогічних наук України та науково-практична конференція «Ідеї К.Д.Ушинського в розвитку вітчизняної освіти».

Пленарне засідання  відкрив Президент Національної  академії педагогічних наук України,  академік НАН України і НАПН  України Василь Григорович Кремень.  Він зазначив, що в умовах інтеграції  освітньої галузі й педагогічної науки в міжнародний освітній простір особливої значимості набувають питання репрезентативного вивчення творчої спадщини визначних освітян. Зокрема, актуальним є дослідження праць К.Д.Ушинського, одного із засновників педагогічної науки в цілому й порівняльної педагогіки зокрема.

З вітальним словом  до гостей та місцевих науковців  звернувся ректор університету  Микола Олексійович Носко, нагадавши,  що відповідно до постанови  Верховної Ради України у 2013 році проводиться низка заходів  щодо відзначення 190-річчя з  дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського.

Учасники конференції розглянули  різноманітні проблемні питання  виховання молодого покоління  з використанням педагогічної  спадщини видатного педагога, розвитку  творчих здібностей учнів.

Доповідачі конференції  наголосили, що глибоке вивчення педагогічної спадщини К.Д.Ушинського, досвід впровадження його ідей у практику роботи дають підстави стверджувати – К.Д.Ушинський, його ідеї та погляди є сучасними та актуальними у процесі оновлення освіти в Україні.

Відділ  профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені  Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону 14:58

У Чернігові триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це йшла мова під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті третього жовтня. Як повідомив голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, його підприємство повністю готове до початку опалювального сезону і розпочне його як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижча за +8°C.

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій 14:56

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту.Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

Хор Бортнянського — до Дня музики та Дня захисників і захисниць України 14:08

Міжнародний день музики у світі відзначається 1 жовтня. Крім ідеї пропагування музичного мистецтва, це свято покликане сприяти реалізації розвитку культур, а також шанобливого ставлення до естетичних цінностей різних народів.

Навчальні заклади Чернігівщини отримали генератори від шведських благодійників 13:46

У межах спільного проєкту благодійної організації «Шведський центр допомоги», шведського фонду «Ukrainahjälpen Filippus», Sweden Help East, Power Up Ukraine 18 генераторів потужністю 12 кВт передані навчальним закладам області.

 «Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині

«Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині 12:15

Фахівці компанії розпочинають підготовку до буріння на глибині 1450 метрів бічного стовбура на Гнідинцівському родовищі. Це дозволить дати свердловині друге життя та дістатися до нових запасів в зоні, де ще не проходив видобуток. Про це повідомив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини