Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 15:30:44

“Нормативно-правові засади діяльності органів ведення Державного реєстру виборців”

04.06.2013   08:01

Під такою назвою 3-4 червня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить тематичний короткотерміновий семінар начальників відділів ведення Державного реєстру виборців та спеціалістів, які виконують функції адміністраторів безпеки відділів ведення Державного реєстру виборців. У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час семінару слухачі матимуть змогу ознайомитися з напрямками модернізації державної служби включаючи порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”; сучасним антикорупційним законодавством України, Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади; основними аспектами Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про інформацію”.

У спеціалізованому блоці навчання висвітлюватимуться питання організації роботи органу ведення Реєстру, взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закладами, установами та організаціями; досвіду ведення Державного реєстру виборців (проблеми і їх вирішення, нове у функціонуванні), порядку доступу органів ведення Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців та здійснення перевірок органами Держспецзв’язку; відповідальності осіб за порушення дій пов’язаних з веденням Державного реєстру виборців та судових оскаржень дій чи бездіяльності органів ведення Державного реєстру виборців.

Держслужбовці ознайомляться з діяльністю Служби захисту інформації, призначенням та обов’язками адміністратора безпеки ОВР, календарним планом робіт із захисту інформації в ІТС ОВР та комплексною системою захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”. Окреме практичне заняття буде присвячене вимогам до облаштування приміщень ОВР, організації локальної обчислювальної мережі ОВР та процедури оновлення сертифікату користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ