Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 16:21:44

Про податки – у податковому класі

29.11.2011   12:14Агенцiя

Сплата податків – конституційний обов’язок кожного громадянина перед державою та суспільством. Податківці міста спрямовують свою роботу на забезпечення добровільної сплати податків до бюджету шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з усіма верствами населення. З цією ж метою традиційно проводяться зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл.

Нещодавно податківці завітали до учнів 11 – х класів ЗНЗ №5. Під час заходу йшлося про актуальне основні засади податкового законодавства, роль органів державної податкової служби у забезпеченні виконання державою своїх функцій, право на податковий кредит з витрат на навчання.

Головний держподатінспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Алла Булава провела для школярів короткий екскурс у систему оподаткування у сучасній Україні, історію створення податкової служби, механізм справляння податків і наголосила на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо. Не оминули увагаю і Податковий кодекс України, який відкриває значні перспективи розвитку бізнесу.

Для кращого засвоєння матеріалу стосовно податкового законодавства з учнями було проведено вікторіну. У процесі гри вони порадували своєю обізнаністю у податковій термінології.

Наприкінці зустрічі дітям повідомили, що незабаром на телеекрани виходить дитячий анімаційний фільм “Місто мрії”, сюжет якого розповідає про важливість сплати податків. Головні герої мультиплікаційного фільму – це податковий інспектор Сан Санич Лелеко та його діти, які за допомогою гри „Місто Мрії” потрапляють до казкової країни, де і відбуваються головні пригоди фільму. Саундтрек до мультфільму написали відомі виконавці – дует Тамерлана та Альони Омаргалієвої.

На завершення заходу були висловлені сподівання, що спілкування з представниками органів податкової служби ще на шкільних лавах допоможе зробити перші кроки у формуванні податкової культури учнів, та майбутні платники докладуть усіх зусиль для того, щоб наша держава стала на рівень з розвинутими країнами.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.