Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 02:48:08

Міліція організувала для “важких” підлітків екскурсію в Новгород-Сіверську установу виконання покарань

16.05.2013   08:15

Два десятки неповнолітніх правопорушників працівники кримінальної міліції у справах дітей запросили на екскурсію до Новгород-Сіверської установи виконання покарань, аби підлітки на власні очі пересвідчилися, що закон краще не порушувати.

Юнаки, чия свобода зараз висить на волосині “умовного терміну ув’язнення”, а також діти, які перебувають на внутрішньошкільному обліку мали нагоду поспілкуватися з тими, хто змінив свою прописку на тюремну камеру. Екскурсія була організована співробітниками відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області за активного сприяння керівництва Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та Менського і Новгород-Сіверського відділів освіти.

Організатори заходу в такий спосіб планують підвищити ефективність боротьби з рецидивною злочинністю неповнолітніх та запобігти скоєнню правопорушень дітьми, які перебувають на обліках органів внутрішніх справ, підвищити рівень індивідуально-профілактичної роботи з раніше засудженими підлітками.

Екскурсія була організована таким чином, що хлопчаки пройшли тим же маршрутом, яким злочинці потрапляють в колонію – важкі ворота, КПП, цілий ряд дверей, решіток і пропускників. І хоча ув’язнені практично нічим не вирізнялися від екскурсантів – такі ж светри, спортивні костюми і кросівки (хіба що коротенька стрижка і обов’язкова бірка з прізвищем і номером загону), але в очах заздрість, бо екскурсанти підуть додому, а ув’язненим ще не один рік відбувати покарання.

Засуджені докладно розповіли хлопцям яких елементарних речей вони позбудуться, якщо потраплять за грати. Ув’язнені на власному досвіді переконали витратити свою юність на більш приємні і корисні речі, і не повторювати помилок старших товаришів.

Хочеться вірити, що ця екскурсія стане для них добрим уроком на чужих помилках і допоможе зробити в подальшому житті правильний вибір.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".