Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 16:28:26

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

13.04.2013   11:25Агенцiя

Майбутнє кожної держави – за молоддю. Саме тому, Ніжинською об’єднаною податковою інспекцією приділяється значна увага вихованню податкової культури у підростаючого покоління. День відкритих дверей, для студентів факультету економіки та менеджменту Ніжинського агротехнічного інституту – черговий захід, що має на меті роз’яснити молодим спеціалістам значимість податків для держави та усвідомити важливість сумлінного ставлення до їх сплати.

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

Зустрічали студентів заступник начальника інспекції Віталій Єршов та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Лариса Стусь. Знайомство розпочалось із Центру обслуговування платників податків.

Студентів ознайомили з історією та функціями податкової служби, досягненнями колективу податківців. Розповіли про робочі будні, як у тісній співпраці з платниками податків забезпечується позитивна динаміка надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Студенти відвідали пункт реєстрації користувачів Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Зацікавлені студенти зразу ж заповнили заяви для отримання ключів та протягом 15 хвилин їх отримали.

Студентів ознайомили з особливостями цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, навчили заповнювати декларації.

Особливий інтерес викликало питання щодо повернення з бюджету частини податку, тобто податкової знижки.

Бажаючі отримали бланки декларації, а податківці надали допомогу у її заповненні.

Отже, зустріч була одночасно і цікавою, і корисною.


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини