Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 14:29:11

Чернігівських та закарпатських журналістів запрошують до Вишеградської четвірки

09.04.2013   12:01Агенцiя

Вишеградська четвірка запросить східних партнерів обмінятися досвідом! Конкурс для українських та білоруських журналістів

Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень оголошує конкурс для представників засобів масової інформації з України (Чернігівської та Закарпатської області) і Білорусії, переможці якого матимуть можливість відвідати країни Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина).

Проект “Навчальний візит українських та білоруських журналістів до країн Вишеградської четвірки” реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міжнародного фонду “Відродження”. У контексті проектних заходів учасники візиту ознайомляться зі специфікою функціонування зарубіжних друкованих видань, нових медіа, радіо та телебачення локального рівня.

У рамках візиту учасники отримають інформацію про такі аспектами життєдіяльності європейських мас-медіа:
– незалежність ЗМІ та редакторська політика;
– фінансування засобів масової інформації;
– особливості вироблення місцевого контенту;
– стосунки з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
– Інтернет та використання сучасних інтерактивних форматів медіа.

Знання та враження, набуті під час спілкування з європейськими колегами в країнах Вишеградської групи, учасники мають широко висвітлити в місцевих засобах масової інформації (друковані видання, Інтернет-майданчики, радіо, телебачення тощо). Звертаємо Вашу увагу, що поширення інформації про навчальний візит, європейський досвід розвитку медійного сектору є пріоритетним завданням проекту.
Для того, щоб взяти участь в конкурсі, просимо Вас відправити на електронну пошту poliscnua@gmail.com наступні документи:

  • Мотиваційний лист щодо участі в турі та використання результатів поїздки у Вашій професійній діяльності (українською мовою). Просимо окремо проінформувати про готовність взяти участь у подорожі в період з 12 по 17 травня 2013 року.
  • Ваше резюме. Заповнити додаток бажано англійською мовою.

За результатами конкурсу буде відібрано 8 журналістів, де поряд з професійними якостями братиметься до уваги дотримання територіальної збалансованості.

Кінцевий термін заповнення аплікаційної форми – 26 квітня 2013 року (23.00 год.). Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 28 квітня 2013 року.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, відшкодовують витрати на проїзд і проживання в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині створена перша охоронна зона 13:44

У вересні цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА для збереження лелеки чорного, жиле гніздо якого було виявлено в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», створив охоронну зону для збереження біорізноманіття у лісах.

Свідки ДТП, відгукніться! 13:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Поліцейські Чернігівщини пройшли навчання та готові допомагати колегам за принципом «Рівний – Рівному» 13:22

Турбота про ментальне здоров`я – запорука успішної діяльності та щасливого життя. Проте бувають ситуації, коли власних ресурсів недостатньо і ми потребуємо допомоги.

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою "єВідновлення" 12:19

26 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Як програму «Доступні ліки» наблизити до кожної громади – з головою НСЗУ на прессніданку в Чернігівській ОВА 12:04

У Чернігівській області цьогоріч виписано 300 тисяч електронних рецептів за державною програмою реімбурсації «Доступні ліки». За погашеними рецептами аптеки (наразі в області 310 аптек-учасниць) вже отримали понад 22 млн грн від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини