Рятувальники провели урок з правил безпеки на льоду
22 березня у Чернігові співробітники обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій разом з представниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС організували проведення виховної години з учнями старших класів загальноосвітньої школи № 13.
Рятувальники провели урок
Даний захід направлений на профілактику нещасних випадків з дітьми на водоймах в період нестійкого льодового покрову. Підліткам було наголошено на небезпеку перебування на тонкій кризі, роз'яснено правила поведінки на водоймах та ознайомлено з діями щодо надання допомоги людині, яка провалилася у воду.
З цим учням роздано відповідні наочні матеріали та продемонстровано навчальний фільм. Захід викликав у дітей не абияку цікавість, адже в ході його проведення аудиторія охоче спілкувалася з фахівцями Держслужби з надзвичайних ситуацій та кримінальної міліції у справах дітей.
Аналогічні виховні години організовуються рятувальниками та міліцією в усіх загальноосвітніх та дошкільних закладах освіти області й направлені на підвищення рівня обізнаності дітей з безпеки життєдіяльності.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.