Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 12:31:14

Повагу до закону та навички здорового способу життя виховувати змалку

06.03.2013   09:45

Співробітники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей та з питань боротьби з незаконним обігом наркотиків минулого тижня продовжили спільну діяльність, спрямовану на надання допомоги школі у здійсненні однієї з її основних функцій, а саме виховної.

Школа вчить не лише знанням, вона виховує, надає досвіду спілкування з однолітками, розширює світогляд дитини. В цей період, коли дитячі душі, характери ще остаточно не усталилися, не сформувалися, вмілий майстер може виліпити з них, наче з пластиліну, або порядну людину або “закінченого” покидька.

Саме тому працівники кримінальної міліції в справах дітей та підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків вирушають до школи, в класи, щоб провести з дітьми так званий “урок безпеки”. Цього разу місцем зустрічі стала спеціалізована загальноосвітня школа №1 міста Чернігова, а слухачами – майже сотня п’ятикласників.

У дітей настільки юного віку роль основної діяльності ще поділяють гра та навчання. Тому працівники міліції вирішили застосувати обидва ці види, тобто здійснити навчання через гру. В ході конкурсу створені тут же команди-учасниці, кожна з яких представляла один з 5-х класів, спробували сформулювати мету і визначити основні умови її досягнення. При цьому всі команди однією з необхідних умов досягнення статусу успішної людини назвали повагу до закону, а також неприйняття наркотиків, алкоголю або тютюнопаління. Тобто, лектору в міліцейських погонах вдалося міцно пов’язати у свідомості юних слухачів базові поняття успішності, законослухняності та ведення здорового способу життя.

Крім цього, у дітлахів, які ще не вивчають шкільного курсу основ правознавства, вже сформовано первинне розуміння понять правопорушення та злочину, як і усвідомлення того, що негідним вчинком інколи може вважатися не тільки дія, а й бездіяльність у той момент, коли потрібно було діяти.

Добра наука не буває занадто ранньою, – переконані працівники міліції. Тому краще спонукати дітей рости законослухняними вже зараз, у 5-му класі, ніж виправляти вади їхньої поведінки років за 3 або 5. Бо тоді ціна зневаги до закону, безпеки або власного здоров’я може виявитися вже зависокою.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

На Чернігівщині дикі тварини отримають протисказову вакцину з повітря 10:00

27 вересня у Чернігівській області стартує планова пероральна імунізація м’ясоїдних диких тварин (лисиць, вовків єнотоподібних собак) проти сказу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини