Залучення молоді до державної служби. ВІДЕО
Сюжет новин «Сівер-Інформ» Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-Центр», присвячений організаційній зустрічі зі студентами, які виявили бажання взяти участь у програмі залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Захід відбувся 7 лютого 2013 р. в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. В його рамках студенти зустрілись з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, пройшли тестування та написали творчу роботу. За їх результатами буде відібрана група учасників для семінару, запланованого на кінець березня.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.