Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 червня, 18:05:52

Професійна програма підвищення кваліфікації землевпорядників сільських, селищних рад

22.01.2013   17:34

Навчання за професійною програмою (напрям 1501 "Державне управління") проходить в Центрі підвищення та кваліфікації кадрів з 21 по 25 січня.

Під час першої сесії слухачі розглянуть зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин; окремі питання ведення державного земельного кадастру та реєстрації прав на землю; ринкові складові механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; особливості грошової оцінки земель населених пунктів, визначення форм та механізмів реалізації права власності громадян на землю.

На лекціях та практичних заняттях землевпорядники звернуть увагу на такі теми, як: методичні засади складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, завдання державної експертизи землевпорядної документації; розробка проектів щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) прибережних захисних смуг та охоронних зон водних об'єктів, заходи щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; розробка схем і землеустрою, оренда земель як важлива складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян та завершення земельної реформи як стратегічний напрямок реалізації Дорожньої карти реформ уряду.

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.