Студентам-педагогам привалила ВЕЛИЧЕЗНА ШАРА
У них 17 листопада була тільки перша пара, і то - 10 хвилин. На роботу прийшли викладачі з букетами квітів, щоб зустрічати різноголосу юрбу, тобто – СТУДЕНТІВ. Дожилися. Та це ще не все.
З приводу 40 років тому як ректор став студентом то він провів фотосесію для всіх бажаючих, особливо дівчатка. Трохи не забув. Проректор по виховній роботі цілий місяць гайсав по місту в пошуках справжньої червоної доріжки, для ВАШОГО БРАТА.
Такого, я вам скажу, я ще не бачив. З цією метою дали більше води, щоб відмилась грязюка. Викладачі намалювали плакати, щоб знали студенти як вони їх люблять. Гриміла музика. Перехожі зупинялись та все запитували – яке це свято у студентів.
З самого ранку погода була сира і прохолодна. Але ведучі не барились. Запрошували студентів у відповідь викладачам нарисувати дружні шаржі, пограти з кеглями, написати епіграму. А коли вже носики у дівчат особливо посиніли – запросили на танці прямісінько перед центральним входом. Стугоніла земля, раділа юрба студентів зігріваючись.
Підвели конкурси, туди-сюди і тут ведучий пропонує всім хто приймав активну участь у святковій лінійці плавно перейти до військової кухні де вже вправні повара пригощали самих голодних студентів особливою стравою – пловом зі справжнісіньким м,ясом, а запивали гарячим чайком.
В вечері, на святковому концерті, проректор по виховній роботі з сумом доповів студентському братству що у плов пішов весь запас м,яса, а ректор полетів до міністра шукати добавку до бюджету. От так погуляли День студента в національному педагогічному, щоб вся братва інших вузів вчилася відмічати своє справжнє свято!
Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.