Працювати навчаючись
Соціальна значимість міжособистісних стосунків у родині, з однолітками у підлітковому віці, учителя і учня є важливим чинником успішності захисту прав та потреб людей.
Саме ці питання розглядалися 9 січня на черговому занятті з фахівцями із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також їх колег із Чернігівського районного центру СССДМ.
Під час семінару на тему «Три стилі спілкування: на роботі і вдома» кожен із присутніх мав змогу висловити своє ставлення до порушеного питання, отримати консультацію з приводу взаємовідносин на різних етапах життєдіяльності.
Гостею на навчанні була Катерина Долинська, тренер світової асоціації позитивної психотерапії, керівник Чернігівського регіонального відділення Українського союзу психотерапевтів.
На зустрічі також було обговорено ряд питань, що стосуються надання конкретної адресної допомоги та соціальних послуг, які відповідають потребам конкретної дитини.
За інформацією Чернігівського міського центру СССДМ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression