Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 10:56:30

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2013   08:20

Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради протягом листопада-грудня 2012 року у м. Чернігові відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У ІІ етапі олімпіад брали участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1663 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін становить 422 диплома. З них: І ступеня – 76 дипломів, ІІ ступеня – 143, дипломів ІІІ ступеня – 203. Учні ліцею № 15 та ЗНЗ № 1 вибороли найбільшу кількість дипломів – 41 та 39 відповідно.

За рейтингом до десятки кращих, у порядку зайнятих місць, увійшли навчальні заклади: № 1, 15, 12, 3, 2, 31, 29, 32, 11, 22. Стабільно високі результати на II етапі Всеукраїнських олімпіад показують учні СЗНЗ № 1 та ліцею № 15, які протягом трьох останніх років є лідерами серед навчальних закладів міста.

За результатами ІІ етапу олімпіад визначені також навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Так, декілька років поспіль значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ліцей №32 – з української мови, ЗСШФМП № 12 – з математики, ліцей № 15 – з правознавства.

Вчителям, учні яких зайняли призові місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін згідно з наказом управління освіти Чернігівської міської ради оголошено подяку.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, загалом 162 учні шкіл міста.

ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул з 3 січня і триватиме до 9 лютого. Вже відбулись обласні олімпіади з української мови та літератури, фізики, історії, німецької та французької мови. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста продемонстрували високий рівень знань і вже на сьогодні, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вибороли значну кількість призових місць. Так, з 9 учнів шкіл міста, які змагались у обласній олімпіаді з французької мови, 8 зайняли призові місця.

Крім того, з 21 січня до 26 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.