Відновлення дитячого садка №19 у Чернігові завершено за підтримки Уряду Латвії та ПРООН
У Чернігові завершено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №19, який зазнав серйозних пошкоджень під час бойових дій навесні 2022 року. Відновлення об’єкта відбулося в межах ініціативи «Латвія для Чернігова: Відновлення соціальної інфраструктури» за фінансової підтримки Уряду Латвії та Програми розвитку ООН (ПРООН).
У межах проєкту повністю відремонтовано дах, фасад, відновлено пошкоджені стіни, стелі та перегородки. Будівлю термомодернізовано, а також облаштовано сучасний харчоблок.

15 квітня об’єкт відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, заступниця міністра розвитку громад та територій України Марина Денисюк та заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур.

— Цей садочок є найбільшим проєктом, який ми здійснювали цього року в Україні в сфері соціальної інфраструктури. Його вартість — понад 700 тисяч євро. Цей об'єкт є прикладом того, що ми не вкладаємо великі кошти, але намагаємось якомога ефективніше використати наявну суму, — зазначив Посол Латвії Ілгварс Клява.



— Це важливий об’єкт для нашої громади. Його відновлення стало можливим завдяки підтримці наших міжнародних партнерів. Ми вдячні Уряду Латвії та ПРООН за те, що допомагають Чернігову повертати до життя заклади освіти і створюють безпечні та комфортні умови для дітей, — підкреслила заступниця міського голови Вікторія Пекур.
Варто також зазначити, що ремонт укриття в цьому закладі профінансовано за кошти бюджету Чернігівської міської територіальної громади.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.