Нове обладнання для трьох чернігівських гімназій – комплекти для занять біатлоном
4 березня у Чернігові школи отримали навчально-тренувальний стрілецький та біатлонний інвентар для проведення уроків фізичної культури.
Його передав Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України для п'яти закладів загальної середньої освіти Чернігівської області. Зокрема, у Чернігові комплекти отримали гімназії №3, №30, №33.

Під час заходу в гімназії №3 відбувся спеціальний урок для учнів, на якому вони ознайомилися з новим інвентарем.
– Подібних занять у нас ще не було в освітніх закладах, і тому важливо від самого початку відпрацювати всі деталі. Так діти зможуть спробувати себе у новому виді спорту, – зазначив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Директорка гімназії №33 Лариса Лесун підкреслила важливість такої ініціативи: «Чудова подія! У нас дуже багато різних секцій та спортивних гуртків, а біатлон – це сучасно, амбітно, необхідно. Ми спілкуємося зі спортивними школами, щоб нам надали професійного тренера, який буде приїжджати до закладу і проводити заняття».
Отримане обладнання потрібне для впровадження у чернігівських гімназіях модулю «Біатлон» модельної навчальної програми «Фізична культура. 7–9 класи», розробленої Міністерством освіти і науки України.
Це варіативний модуль, що включає вправи та методику для вивчення основ біатлону, поєднуючи фізичні навантаження на витривалість із елементами стрільби. Він сприяє розвитку фізичних якостей учнів та заохочує їх до активного заняття спортом, покращуючи координацію, концентрацію і командну роботу.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Фото (скріншоти) «Суспільне Чернігів»
Останні новини Чернігівщини
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.