Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 20:48:45

У Чернігові відкрили оновлені навчально-практичні центри у закладах професійної освіти

04.03.2025   12:17Агенцiя

Відкрили оновлені навчально-практичні центри у двох закладах професійної освіти за трьома напрямками.

 У Чернігівському вищому професійному училищі запрацював навчально-практичний центр сучасного автосервісу та механічної обробки металів. А в професійному ліцеї залізничного транспорту – навчально-практичний центр зварювальників. Вони забезпечать учням здобуття затребуваних на ринку праці професій, таких як токар, фрезерувальник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів та рихтувальник кузовів.

 
Відкриття центру сучасного автосервісу та зварювальників стало можливим за фінансової підтримки міжнародної неурядової організації Finn Church Aid, яка з 2022 року надає постійну підтримку міським закладам освіти.


Центр механічної обробки металів був створений у межах урядової програми «100 майстерень» за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з бюджету Чернігівської міської територіальної громади.

Новий центр обладнаний високотехнологічними верстатами та симуляторами, які допомагають учням опановувати складні операції віртуально перед переходом до роботи на реальних станках.

 

 

 
Раніше, у співпраці з Finn Church Aid, у професійному ліцеї залізничного транспорту вже було створено центр зварювальних технологій. Цього року планується відкриття ще одного навчально-практичного центру – з меблевих технологій у Чернігівському професійному будівельному ліцеї.

    – Переконаний, що тепер практичне відпрацювання стане ще цікавішим та якісним, адже у центрі зварювальників можна за рахунок віртуального симулятора відпрацювати навички володіння інструментом, у центрі сучасного автосервісу – попрацювати зі справжньою фарбувальною камерою, провести діагностику, ремонт та технічне обслуговування машини, а у центрі механічної обробки металів – власноруч зробити деталі зовсім іншої складності та якості, – говорить начальник управління освіти Василь Білогура.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото зі сторінки у Facebook Василя Білогури

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини