У Чернігівській області стартує Програма розширення можливостей для громадських лідерів “Разом Ми Можемо"
Програма буде реалізована з лютого по грудень 2025 року в шести областях України: Запорізькій, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Сумській, Чернівецькій ГО «Фундація прав людини» за фінансової підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків. В Чернігівській області проект реалізовуватиме ГО Центр гендерної освіти у партнерстві з Національним університетом "Чернігівська політехніка".

Мета проекту - розширення можливостей громадських лідерів, журналістів та молоді у питаннях посилення соціальної згуртованості, громадянської участі, недискримінації та рівності з подальшим зміцненням інклюзивної регіональної політики відновлення, що ґрунтується на посиленні голосу громадськості під час війни та у післявоєнному відновленні з урахуванням Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та промоції ідеї впровадження Порядку Денного резолюції Ради Безпеки ООН 2250 «Молодь, мир, безпека» в Україні.
До участі запрошуються:
громадські активісти та активістки, які докладають зусилля для підтримки та сприяння миру та безпеці; лідери/ки студентського самоврядування, волонтерських організацій, молодіжних рад; жінки, внутрішньо переміщені особи;ветерани/ки війни.
Заходи, які будуть проведені в межах проєкту: чотириденні міжрегіональні навчальні школи-тренінги, Літній табір в Києві, тренінги і блог-кафе в Чернігівській області, вистави Форум-театру, круглі столи за участі представників громадського сектору, ОМС, ЗМІ, молодіжного активу.
Тематика заходів: вирішення конфліктів та мистецтво діалогу, проведення публічної кампанії під час війни, медіаграгендерна складова інклюзивного відновлення, мотність, мистецтво подкастингу та відеоблогінгу, психологічне відновленння.
Учасники отримають: можливість навчання та меторську підтримку від досвідчених громадських діячів, нетворкінг та можливість обміну досвідом, досвід блогерської діяльності соціальної спрямованості, досвід адвокації громадських ініціатив.
ГО «Центр гендерної освіти» проводить конкурсний відбір 5 амбасадорів/амбасадорок проєкту. Кожен амбасадор/ амбасадорка представляє план свого пілотного проєкту, який він/вона буде реалізовувати в рамках проєкту. В рамках проєкту амбасадори/амбасадорки пройдуть навчання та отримають консультаційну підтримку від регіонального координатора та ментора.
Для участі у конкурсі до 25 лютого заповнюйте анкету: https://forms.gle/tK2hqNsTMXtsMzUp7
Про відбір учасників проєктних активностей повідомлятимемо на сторінці ГО ЦГО у ФБ та сторінці проєкту Програма розширення можливостей для громадських лідерів “Разом Ми Можемо".
Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.