Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 09:08:42

«Учитель року»: у Чернігові відзначили переможців обласного туру

12.02.2025   16:34Агенцiя

Сьогодні в Чернігівському колегіумі підбили підсумки першого туру конкурсу «Учитель року». Серед запрошених – заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, начальник Управління освіти Юрій Музика, а також – учасники та переможці конкурсу.

Знаково, що захід відбувся саме у стінах колегіуму, який був створений 325 років тому і став першим навчальним закладом вищого рівня на Лівобережній Україні.  Тут здобували освіту вихідці з козацтва, міщанства, духовенства і селяни. Сьогодні в цьому закладі відзначили найкращих освітян.

Уже 30 років проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року». Цьогоріч педагоги змагалися у чотирьох номінаціях - «Зарубіжна література», «Історія», «Технології/Трудове навчання» та «Хімія». Взяли участь 67 осіб. Найбільше істориків – 23.

У лютому відбувся фінал першого туру конкурсу. Змагалися 20 учителів. Пріоритетним випробуванням був «Урок», де фіналісти презентували найкращі практики педагогічного досвіду.

Сьогодні у Чернігові нагородили переможців. Тепер вони представлятимуть область у другому турі ­– на національному рівні.

    «Важливо, що нині ми знаходимо час, щоб проводити такі світлі події. Сьогодні відзначаємо тих, хто вкладає у розвиток нашої країни і розвиток наших дітей. Звісно, хочу подякувати вам - вчителям. Що я відчуваю? Захват вами, здивування, гордість. Здивування превалювало. Бо знайти сьогодні можливість розвиватися, мріяти і надихати, бути прикладом для своїх учнів і колег – це вартує дуже дорого. Це дуже цінно. Сьогоднішній захід – це ще один спосіб сказати вам «дякую»», - сказала заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Переможцями першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» стали:

    Наталія ЛУЦЕНКО - учителька Новобілоуського ліцею – номінація «Історія»;
    Олена ЛЕВЧЕНКО - учителька Корюківського ліцею № 2 – номінація «Хімія»;
    Іван БАРАН - учитель  Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» – номінація «Зарубіжна література»;
    Алла САЛО - учителька Куликівського ліцею – номінація «Технологіії/Трудове навчання».

Відзначили також лауреатів та дипломантів.

Лауреати першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»

Номінація «Історія»

    Ігор СУСУЛА - учитель Михайло-Коцюбинського ліцею;
    Ірина ДАВИДКО - учителька Чернігівського ліцею №22.

Номінація «Хімія»

    Тетяна БЕЛОГУРА - учителька Чернігівського ліцею № 22;
    Ірина КУЛАГІНА - учителька опорного закладу Менської гімназії.

Номінація «Зарубіжна література»

    Світлана ГРИЦЕНКО - учителька Бахмацького ліцею №1;
    Альона СКАЧОК - учителька Озерянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Варвинської селищної ради.

Номінація «Технологіії/Трудове навчання»

    Максим ПРАВДИВЕЦЬ - учитель Прилуцького ліцею №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна;
    Ольга СОЛОВЕЙ - учителька Срібнянського ліцею.

Дипломанти першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»:

Номінація «Історія»

    Ігор КАРАСЬ - учитель Козелецького ліцею №3;
    Оксана КОСТИРКО - учителька Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1.

Номінація «Хімія»

    Юлія СКАБЕНОК - учителька Комунального закладу «Борзнянський ліцей» ;
    Лариса ПАБАТ - учителька Талалаївського ліцею.

Номінація «Зарубіжна література»

    Марта ЯКИМЕНКО - учителька Прилуцького закладу загальної середньої освіти I-III ст. №7;
    Сергій СКЛЯР - учитель Сиволозької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Плисківської сільської ради.

Номінація «Технологіії/Трудове навчання»

    Олександр ЗАКРУЖНИЙ - учитель Сновського ліцею №1;
    Ніна ВЕТЛИЦЬКА - учителька Комунального закладу «Сосницький навчально-реабілітаційний центр».


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».