Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:20:02

129 чернiгiвських учнiв та учениць отримають грошову допомогу за високі навчальні досягнення

04.02.2025   12:38Агенцiя

Грошову допомогу отримають 129 учнів та учениць чернігівських шкіл, які мають високий і достатній рівень результатів навчання у I семестрі 2024-2025 навчального року.

Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України. Загальна сума виплат становить 291 475,2 гривень.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 лютого.

До переліку увійшли:

    69 дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України;
    60 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, тим дітям, які навчаються на високий рівень виплачується – 3 196 грн, на достатній – 2 077,4 грн.

Ці виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади здійснюються з метою підтримки обдарованих дітей, які перебувають у місті Чернігові, у рамках міської Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2024-2028 роки. Програма затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 31 липня 2023 року № 33/VIII-17.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини