Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 07:20:42

Дитсадки та школи готові забрати на навчання дітей, які знайшли прихисток у Чернігові

13.01.2025   13:49Агенцiя

З понеділка, 13 січня, у закладах загальної середньої освіти Чернігова відновлюється освітній процес після зимових канікул.

Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура звернувся до сімей з дітьми, які змушені покинути свої домівки на прикордонні Чернігівщини через постійні обстріли російською армією.

– Останнім часом ворог інтенсивно атакує прикордоння нашої Чернігівщини. Щиро співпереживаємо усім, хто змушений залишити свої домівки. Наші заклади дошкільної та загальної середньої освіти готові забрати на навчання дітей, які знайшли прихисток у нашому місті. Крім того, діти, які відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради віднесені до певних категорій, у тому числі внутрішньо переміщені особи мають право на пільгове харчування. Незабаром старт нового навчального семестру і ми продовжуємо працювати над тим, аби все більше дітей мали можливість навчатись офлайн. Тільки об’єднавшись ми зможемо дати відсіч ворогу! – зауважив Василь Білогура.

Він також нагадав, що з питань зарахування до закладів освіти батьки дітей можуть звертатись безпосередньо до адміністрації закладів, або до управління освіти. Також на вебсайті управління розміщені актуальні вакансії – http://osvita.ch.ua/vakancii/.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини