У 10 школах Чернігівщини запрацюють сучасні шкільні їдальні
На їх реконструкцію та капітальний ремонт із державного бюджету спрямовано майже 75 мільйонів гривень.
Одна із їдалень буде опорною, тобто забезпечуватиме харчуванням не тільки учнів власної школи, а й інших навчальних закладів.
Як проходить ремонт одного із харчоблоків, перевірили днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк і начальник профільного управління Юрій Музика.
Вони відвідали Журавську ЗОШ ім. Г.Ф. Вороного. Тут вже розпочато реконструкцію старої кухні. Заходи з модернізації харчоблока включатимуть енергозбереження, зонування приміщення, підведення комунікацій. Також планується придбати нове обладнання та меблі.
Загальна вартість проєкту – 6,5 мільйона гривень, із яких 4,8 мільйона – субвенція від держави.
За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression