Міністерство молоді та спорту України відкриває двері до нових можливостей навчання на Освітній платформі Зрозуміло!
Ця добірка курсів покликана формувати національну та громадянську ідентичність, відкриваючи горизонти української історії та сучасних процесів, що визначають нашу національну свідомість.
Перегляньте, що вас чекає:
«Історія українського громадянського суспільства» – курс, який покаже, як українці відстоювали свої цінності на ключових етапах розвитку держави від 1990-х років до сьогодення.
«Єдина Україна: становлення національної ідентичності» – курс, що розповість про процес формування української ідентичності та шлях до її збереження.
«ProKrym» – дізнайтеся більше про історичні події та процеси, що відбувалися в Криму, та їх вплив на сучасність.
«Мова меморіалів» – курс, який навчить вас розуміти глибокий сенс меморіалів та їхню символіку через приклади світових практик.
Усі курси є безоплатними, а після їхнього успішного завершення ви отримаєте сертифікат, який нараховує 0,2 кредити ЄКТС або 6 академічних годин, що зараховуються до самоосвіти.
Долучайтеся до навчання вже сьогодні та відкрийте нові знання про себе і свою країну!
За матеріалами Міністерства молоді та спорту
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.