Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 18:41:43

Інклюзивне навчання як один із компонентів соціалізації дітей з особливими освітніми потребами

14.08.2024   09:46Агенцiя

Адаптувати освітнє середовище для дітей з ООП та сприяти їхньому всебічному розвитку – пріоритетні цілі регіону, над якими працюють у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах.

 Останніх в області 16. Крім цього, понад 1300 дітей протягом минулого навчального року відвідували 711 інклюзивних класів у школах та 222 інклюзивні групи в дитячих садках.

«Корекційно-розвиткові заняття фінансуються за рахунок державної субвенції. Першу частину коштів громади Чернігівщини вже отримали. Ідеться про понад 7 млн грн (з урахуванням залишків попередніх років), які спрямували  на оплату занять та придбання засобів корекції. Другу частину грошової допомоги очікуємо отримати у вересні", – розповів Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, під час наради, що пройшла під керівництвом заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини