Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії!
Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.
Сезонним чотиритижневим меню, до якого входили й страви з рецептурника Клопотенка, годували школярів міста протягом навчального року. Раціон дітей урізноманітнювали салатами зі свіжих овочів, цитрусовими й тропічними фруктами.
Формували звички здорового харчування в здобувачів освіти лікарі-дієтологи під час зустрічей у межах програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». До речі, її переможницею стала Ніжинська гімназія №17.
Крім цього, заклади освіти міста взяли участь в обласному освітньому проєкті «Healthy Food: здоровим бути здорово!», три з них стали лідерами обласного медіафестивалю, до якого долучилися понад 15 громад.

Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression