Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 16:50:44

Платники Чернігівщини протягом серпня сплатили до бюджетів 1,5 млрд гривень податків та зборів та 896 млн гривень єдиного внеску

15.09.2023   12:53Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам за сплату податків, зборів, єдиного внеску та фінансову підтримку держави.

Так, у серпні 2023 року до бюджетів усіх рівнів юридичними та фізичними особами сплачено понад 1,5 млрд грн податків та зборів.
До державного бюджету спрямовано 42 відсотки загальної суми надходжень (652 млн грн). У порівнянні з фактом серпня минулого року надходження збільшились на 5,2 відс. (+32,0 млн грн.), в тому числі по податку та збору на доходи фізичних осіб на 11 відс. (+23 млн грн), рентній платі за спецвикористання лісових та водних ресурсів  (+14,8 млн грн), податку на додану вартість (+5,2 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 887 млн грн податків та зборів (58 відс. в загальнообласній сумі). У порівнянні з серпнем 2022 року надходження збільшились на 16 відс. (+122 млн грн).
Основну суму доходів місцевого бюджету (73 відс.) сформовано за рахунок податку на доходи  фізичних осіб, якого сплачено 648 млн грн (збільшення на 10 відс. або на 60 млн грн до факту серпня 2022 року). Також суттєвий приріст надходжень відбувся по єдиному податку – на 58 відс. (+37 млн грн).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у серпні сплачено 896 млн грн, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 10 відс. або на 79 млн гривень.
Завдяки виконанню свого громадянського обов’язку платниками щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

 

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.

Відзнаки «За оборону Чернігова» вручили до Дня Збройних Сил України. Посмертно 11:01

28 листопада у сесійній залі Чернігівської міської ради відбулося вручення 50 відзнак «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі близьким загиблих воїнів вручав в.о. міського голови Олександр Ломако та міський голова (2015-2023 рр.) Владислав Атрошенко.

У місті зараз працює 44 одиниці спецтехніки та 376 комунальників 10:57

Комунальна спецтехніка та працівники підприємств зараз працюють над розчищенням снігу.

Мобільні бригади медиків продовжують роботу в громадах: лікарі відвідали Перелюб, Новий Биків та Рудівку 10:53

16 листопада мобільна медична бригада з Чернігова побувала у селі Новий Биків Ніжинського району. Про візит місцеві жителі були заздалегідь оповіщені через соціальні мережі та оголошення.

Флешмоб до Національного тижня читання

Флешмоб до Національного тижня читання 10:50

Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових запрошує долучитися до флешмобу, який відбудеться з 4 до 10 грудня в межах Національного тижня читання.