Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 21:28:15

За січень – квітень 2023 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 43,7 млн грн

22.05.2023   12:30Агенцiя

За результатами проведених протягом січня – квітня 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 19,2 млн грн, фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій, що призвели або можуть призвести у подальшому до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 37,5 млн грн.

Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 43,7 млн грн (з урахуванням відшкодування за попередні звітні періоди).
За результатами аудитів виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів унаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на загальну суму понад 213,0 млн грн.
У результаті належного реагування об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 62,2 млн грн, а також відшкодовано відповідних втрат на суму 1,5 млн грн.
Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 20 управлінських рішень і врахували 39 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.
За допущені порушення бюджетного законодавства у двох випадках до об’єктів контролю застосовано захід впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.
За вчинені фінансові порушення 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності та 3 особи ‒ до матеріальної відповідальності.
Правоохоронним органам передано матеріали 23 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування та долучено до кримінальних проваджень матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, а також вручено 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 3 інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 29,7 млн грн.
 
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини