Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 23:05:37

До уваги платників податків!

10.04.2023   10:49Агенцiя

Управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що Державною казначейською службою відкрито бюджетні рахунки по податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку для сплати мінімального податкового зобов’язання, визначеного Податковим кодексом України для земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.
    Решта рахунків залишилася без змін.
Ознайомитися з рахунками можна за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/

   Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини