Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 15:03:52

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» діє

13.03.2023   10:51Агенцiя

Добігає кінця третя у поточному році хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантівна започаткування аборозвиток бізнесу.Загалом з на Чернігівщині подано 105 заяв. Наразі підведено підсумки лише першої хвилі – маємо 7 позитивних рішень.

Про можливості для бізнесу у 2023 році в рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» йшлося на семінарі Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області. На захід зібралися підприємці та ті, хто планує створювати бізнес у туристичній галузі.
Про механізм відбору проєктів для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу розповів заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець.
За його словами, обов’язковою умовою є створення робочих місць і від їх кількості залежить сума фінансової підтримки: у разі створення одного робочого місця – від 50 до 150 тис. грн, двох і більше робочих місць – до 250  тис. грн.
Грантові кошти можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення, рекламу тощо. Повернення коштів передбачається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.
Процедура отримання мікрогранта не складна. Перш за все потрібно подати заяву та бізнес-план через порталДіяhttps://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravuУ разі позитивної оцінки експертами «Ощадбанку» ділової репутації заявника, обласний центр зайнятості розглядає його бізнес-план та проводить онлайн-співбесіду. Остаточне рішення ухвалюєДержавний центр зайнятості.
Учасники заходу отримали поради, як уникнути помилок та на що насамперед звернути увагу при складанні бізнес-плану.І тут необхідно використовуватиформу, затверджену  Міністерством економіки України.

Більше інформації - на офіційному сайті "єРобота" https://erobota.diia.gov.ua/ Консультації обласного центру зайнятості - на каналі онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv


 

Останні новини Чернігівщини

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

Вкотре область відвідала делегація з Франції: цього разу акцент на культурній спадщині Чернігівщини 11:22

Франція – один з найбільш продуктивних партнерів Чернігівщини. Тому візити до області урядових і неурядових організацій, а також різного спрямування посадовців відбуваються часто.

Вітаємо юних баскетболістів 11:19

27-28 травня 2023 року у м. Львові відбувся фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.