Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 20:05:34

Понад 1 мільйон євро допомоги від U-LEAD отримали громади Чернігівської області у 2022 році

03.03.2023   10:26Агенцiя

19 громад Чернігівщини у 2022 році отримали невідкладну допомогу від U-LEAD на понад 1 мільйон євро. Перед усім це генератори, освітлювальна техніка, навантажувачі та матеріали для тимчасового поселення людей. Про це розповіла Ірина Кудрик, керівниця офісу в Чернігівській області, під час Дня відкритих дверей, на який в онлайні під'єднались понад 65 представників громад.

“Поряд з цим, основна підтримка громад від U-LEAD сприяла розвитку та стійкості інституцій місцевого самоврядування. Вже в умовах повномасштабної війни ми провели понад 700 заходів для фахівців громад області, якими охопили більше як 3000 учасників. Зараз ми підготували нові плани й прагнемо допомогти громадам реалізувати амбітні проєкти”, - розповіла Ірина Кудрик.
Торік фахівці 5 громад пройшли навчання в рамках “Кроків для фінансистів. 5 сходинок до бюджету 2023 року”, команди ще 2 громад — на “Кроках для спеціалістів з управління проєктами”.


Окрім того, Городнянська, Киїнська та Ладанська громади отримали програму підтримки “План бюджетної стабілізації”, а Добрянська та Семенівська взяли участь в програмі “Стратегічне лідерство та управління”.
Куликівська громада за підтримки U-LEAD у рамках конкурсу локальних субсидій «Громада дружня до бізнесу» реалізувала проєкт “Бібліотечний коворкінг”. Вартість проєкту склала 315 тисяч гривень, із яких 100 тисяч співфінансування громади.
“В проєктах невідкладної допомоги ми допомогли п’яти громадам – Сновській, Городнянській, Сосницькій, Семенівській, Прилуцькій підготувати грантові заявки, три з яких вже  отримали фінансування від інших грантових програм. Всього підтримано 4 проєкти на загальну суму понад 2,5 мільйона гривень”, - розповіла Ірина Кудрик.
В цьому році, окрім традиційного комплексу навчань, громади регіону зможуть отримати локальні субсидії від U-LEAD на власні унікальні ініціативи, які зможуть надалі бути модельними для інших громад.


“Досвід нашої співпраці дуже цінний, адже від початку реалізації й до звітності ми побачили як працюють європейські інституції. І тепер, маючи такі знання, ми будемо йти далі. Підтримка Програми U-LEAD – завжди вчасна, відповідає нашим потребам, і часто їх навіть упереджує”, - поділилась Юлія Постернак, Куликівський селищний голова.
Гарними практиками співпраці з U-LEAD з Європою поділились Куликівська, Семенівська, Добрянська, Сновська, Городнянська та Менська громади.


Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад. 

Looking for used equipment? The best solution it's Gs Test Equipment, inc located in Irvine, California. Check the best offer HP Agilent 8114A Programmable Pulse Generator, 15MHz on company website.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини