Який розмір допомогипо безробіттю у 2023 році?
Консультує служба зайнятості
На сьогоднімаксимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищуватирозміру мінімальної заробітної плати (6700 грн).Це передбачено змінами до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», яким, зокрема, регламентовано виплати по безробіттю на період воєнного стану.
Крім того, тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку (за рік до досягнення відповідного віку та за наявності необхідного для призначення пенсії за віком страхового стажу) - 360 календарних днів. Допомога по безробіттю призначається з першого дня після дня надання статусу безробітного.
Розмір мінімальної допомоги по безробіттю становить 1000 гривень. Він застосовується для людей, які мали стаж менше семи місяців протягом останнього року.
Якщо ви шукаєте роботу, до ваших послуг:
- вакансії служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
- сервіс "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua
- Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz
Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.