Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 10:55:45

Співпраця з міжнародним співтовариством щодо надання допомоги у відновленні області розширюється

02.11.2022   09:56Агенцiя

Про це йшлося сьогодні на зустрічі керівництва обласної військової адміністрації з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та його виконавчого партнера - Благодійного фонду «Право на захист».

Заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Іванов відзначив, що дана зустріч вже не перша за ліком, тому акцентував увагу на практичних сторонах відновлення Чернігівської області. Серед першочергових проблем, які можуть бути швидше вирішені за допомогою міжнародних партнерів, були виокремлені потреби у додаткових джерелах живлення, будматеріалах, пересувних модульних котельнях, сонячних електростанціях, шкільних автобусах тощо.

У ході зустрічі також предметно обговорене питання можливості забезпечення благодійниками 13 громад Чернігівщини гуманітарними наборами екстреної допомоги.

    - Обласна військова адміністрація координуватиме процес співпраці благодійників з громадами. Від ефективності нашої співпраці залежить якість надання допомоги населенню, - підкреслив Дмитро Іванов.

У свою чергу представники УВКБ ООН та Благодійного фонду «Право на захист» звернули увагу на ряд громад регіону, які, на їх думку, недостатньо охоплені проєктами міжнародної благодійної допомоги. Серед таких були відзначені Дмитрівська, Ладанська, Малодівицька, Борзнянська, Височанська та Деснянська – на надання допомоги їм буде направлено надалі увагу благодійників.

Також за результатами зустрічі було домовлено надати перелік громад Чернігівської області, де наявні внутрішньо переміщені особи, які мають потребу у нестандартній допомозі, зокрема, передачі генераторів, побутової техніки для облаштування модульних містечок.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини