Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:48:12

Розглянуто питання соціального захисту вразливих категорій населення

30.11.2012   11:26

29 листопада в залі засідань головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації під головуванням в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Подоляка відбулося засідання координаційної ради у справах осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Про стан надання обласною службою зайнятості комплексу соціальних послуг щодо сприяння у працевлаштуванні, організації професійного навчання, надання профорієнтаційних послуг, залучення до участі в оплачуваних громадських роботах осіб з інвалідністю, визнаних в установленому порядку безробітними, доповів заступник директора обласного центру зайнятості Максим Торжевський. Про підсумки роботи обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за 2012 рік поінформував начальник регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Литвинець.

Також члени координаційної ради обговорили план заходів з підготовки та відзначення 3 грудня 2012 року Міжнародного дня інвалідів в області.

Цього ж дня під головуванням в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Подоляка відбулося засідання робочої групи з питань реалізації основних напрямків вдосконалення системи соціальних виплат населенню.

Члени робочої групи розглянули питання про порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та організацію роботи щодо влаштування в області дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

За повідомленням головного управління праці
 та соціального захисту населення облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.