Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 16:10:47

У Чернігівській міській раді розглядали фінансові плани комунальних підприємств на 2013 рік

30.11.2012   11:05

Згідно з графіком розгляду фінансових планів комунальних підприємств на 2013 рік 29 листопада відбулось чергове засідання комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності та посилення контролю за виконанням умов контрактів під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка.

Керівники комунальних підприємств «Дільниця з контролю за благоустроєм міста», «Спецкомбінат» комунального побутового обслуговування, «Комунальне шляхо-будівельне підприємство», «Чернігівбудінвест» підводили попередні висновки виконання планів за 2012 рік і ознайомили з основними фінансовими показниками планів своїх підприємств на наступний рік.

 Участь у роботі комісії взяли заступники міського голови Микола Сенькович, Олександр Сердюк, Віктор Бистров, Станіслав Віхров та депутати міської ради. Особливу увагу члени комісії зосередили на питаннях прибутковості підприємств, адміністративних витратах, зокрема, зарплату працівників та їх чисельність, а також, капітальних інвестиціях комунальних підприємств міської ради.

 Олександр Буцко закликав керівників комунальних підприємств взяти до уваги всі пропозиції та зауваження членів комісії і скоригувати фінансові плани своїх підприємств з урахуванням прийняття міського бюджету на 2013 рік.

 

Останні новини Чернігівщини

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані 15:35

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.