Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 04:08:20

Дотації за телят продовжують виплачуватись

30.11.2012   08:07Агенцiя

Держава продовжує виплату грошових дотацій за збереження молодняку великої рогатої худоби. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Так, на початок листопада в області дотація за молодняк великої рогатої худоби нарахована майже восьми тисячам їх власникам на суму 4 мільйона 608 тисяч гривень. На сьогодні вже виплачено 3 мільйона 620 тисяч гривень.

Нагадуємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України №246 від 02 березня 2011 року українські селяни, які утримують молодняк великої рогатої худоби віком від 3-х до 15-ти місяців, мають право на дотацію за утримання такого молодняку в розмірі 250 - 1000 гривень за кожну голову.

У Головному управлінні агропромислового розвитку ОДА заведений щоденний моніторинг приймання органами місцевого самоврядування відповідних документів від фізичних осіб для отримання дотації.



Прес-служба Головного управління
агропромислового розвитку облдержадміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини