Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 16:34:55

За січень–червень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено понад 10 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

21.07.2022   16:41Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у першому півріччі 2022 року сплачено майже 6,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.


Єдиного внеску за цей період надійшло 3,6 млрд гривень.

До державного бюджету спрямовано 2,8 млрд грн, що становить 43 відс. загальної суми сплачених податків за цей період. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1 млрд грн (36 відс.), податку на додану вартість – 0,9 млрд грн (27,6 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 0,7 млрд грн (24,6 відс.) та податку на прибуток – 0,3 млрд грн (9,3 відс.). Порівняно з минулорічним фактом надходження зменшились на 25 відс. (-0,5 млрд грн) в основному за рахунок зниження збору по податку на додану вартість (широкомасштабне російське вторгнення дестабілізувало роботу бюджетоформуючих платників області та малого і середнього бізнесу).

До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено майже 3,7 млрд грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 2,8 млрд грн (75 відс. в загальнообласній сумі), єдиного податку – 0,4 млрд грн (11,4 відс.), податку на майно – 0,3 млрд грн (8,9 відс.). Факт минулого року перевищено на 8 відс. або на 0,3 млрд грн в основному за рахунок збільшення сплати по податку на доходи фізичних осіб (на 23,8 відс. або на 0,5 млрд грн) внаслідок внесених до законодавства змін.

Добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів складає 99,4 відс. від загальної суми податків.

Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-червні 2022 року 3,6 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень минулорічного відповідного періоду перевищено на 22 відс. або на 0,7 млрд гривень.

Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк подякувала платникам податків за своєчасну сплату податків та наповнення бюджетів.
          
Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Документальний фільм «Битва за Чернігів» — з англійськими субтитрами 15:44

  «Битва за Чернігів» – найбільш повна на даний момент відео-історія оборони Чернігова, знята командою Суспільне Чернігів за спогадами військових. Першу серію цієї документальної трилогії вже можна дивитися із субтитрами англійською мовою на ютуб-каналі Суспільне Чернігів. Прем’єра першого епізоду відбулася 24 листопада.

За матеріалами СБУ до 11 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця рф, який чинив звірства на Чернігівщині 15:39

Служба безпеки України продовжує роботу з викриття та доведення до суду військових злочинців, які чинили звірства в Україні.

Безпека та розвиток ЗМІ в умовах кризи - теми які зараз цікавлять чернігівських медійників 15:32

Хаби незламності та стійкості для представників медіа - так, перефразовуючи відому сьогодні назву, можна назвати мережу “Медіабаза”, що запрацювала за підтримки ГО “Інститут масової інформації” в 10 регіонах країни в листопаді 2022.

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору 11:28

За принципової позиції ювенальних прокурорів, Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позов, поданий в інтересах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району, визнав недійсними 5 додаткових угод, укладених до договору про закупівлю палива для закладів освіти, та стягнув із постачальника природного газу до місцевого бюджету майже 300 тис. грн, надмірно сплачених на їх виконання.

  Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ

Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ 11:27

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.