Уряд виділить майже 300 млн грн на ремонт трьох ТЕЦ в Чернігові, Охтирці та Кременчуці
Уряд зробить все можливе, аби цієї зими всі українці мали тепло та гарячу воду. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Чернігівщини 13 липня.
Очільник українського Уряду відвідав Чернігівську теплоелектроцентраль, яка зазнала суттєвих пошкоджень від обстрілів російських військ у березні.
«Російські терористичні війська свідомо розбомбили Чернігівську ТЕЦ. Тепер Уряд виділяє на її ремонт та обладнання 100 млн грн. Завдяки цим коштам жителі Чернігова та області будуть з теплом цієї зими», — відзначив Денис Шмигаль.
За словами Прем’єр-міністра, під час засідання Уряду виділено загалом майже 300 млн грн на ремонт трьох ТЕЦ у Чернігові, Охтирці та Кременчуці.
«Як і обіцяли, будемо робити все, аби українці по всій країні мали тепло, воду та світло. Підготовка до опалювального сезону — це один із найважливіших етапів швидкої відбудови. Загалом Уряд уже виділив регіонам майже 2,5 млрд грн», — підкреслив Денис Шмигаль.
Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.