Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 18:12:04

Бізнес в умовах війни: як підтримати, щоб відродити? ОПИТУВАННЯ

08.07.2022   08:43Агенцiя

ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» проводить опитування представників бізнесу щодо роботи в умовах війни

Як зазначила керівниця організації, очільниця депутатської групи з гендерних питань у Чернігівській облраді «Рівні можливості» Юлія Заїка, економіка країни й окремих регіонів занадто сильно відчуває вплив війни, а тому є потреба вже зараз думати про перспективи економічного відродження.

«Багато людей змінили місце свого проживання, окремі підприємства переїхали в інші регіони чи зупинили свою роботу внаслідок обстрілів, пограбувань і мародерства. Ці умови - виклик для всіх нас, але для спільної перемоги ми не повинні складати руки, а разом шукати можливості», - говорить вона.

За словами Юлії Заїки, опитування дозволить виявити проблемні питання і, відштовхуючись від цього, шукати шляхи їх розв’язання.

Як представниця депутатського корпусу вона вбачає підтримку бізнесу в запровадженні програм, що, приміром, можуть стимулювати, локальне виробництво, підтримувати малі і середні підприємства, ті, які створені жінками, або з робочими місцями для ВПО тощо.

«Ми запрошуємо підприємців долучитися до опитування, щоб у подальшому більш чітко бачити економічні перспективи регіону, вибудувати нові системи взаємодії бізнесу і місцевої влади та запустити процеси, що сприятимуть економічному відродженню», - наголосила депутатка.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://forms.gle/rX6dUbNzTeMmDuxP7

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.