Міжнародний медичний корпус допоможе відновити пошкоджені та зруйновані медзаклади Чернігівщини
Наприкінці минулого тижня медзаклади Чернігівської області отримали від Міжнародного медичного корпусу шість автомобілів та «швидку».
На часі ж — наступний етап співпраці — відбудова медичних закладів, що зазнали руйнувань під час активних бойових дій.
— Йдеться про той обсяг робіт, що дозволить відновити нормальну роботу закладів охорони здоров’я. Зокрема обласної психоневрологічної лікарні, Чернігівської ЦРЛ, амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Киїнці та міської лікарні Чернігова № 2. Також іноземні партнери допоможуть з облаштуванням тимчасової будівлі для пацієнтів протитуберкульозного диспансеру на час реконструкції основного корпусу, — прокоментувала заступниця начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк.
Попередньо група закордонних експертів визначила характер наявних пошкоджень згаданих об’єктів. Після визначення обсягів робіт по кожному з них обласна військова адміністрація та Міжнародний медичний корпус підпишуть меморандум щодо забезпечення реалізації проєктів. Приміром, у чернігівській міській лікарні № 2 ремонтуватимуть вікна, двері та покрівлю у приймальному відділенні.
— Але і на цьому співпраця з Міжнародним медичним корпусом не закінчиться. Вже зараз ми розглядаємо більш довгострокові проєкти, в тому числі й повне відновлення Обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб. Відповідна ініціатива реалізовуватиметься дещо пізніше, — зазначила Жанна Шерстюк.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.